Suhait: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Suhait můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
21. 5.
8°C
21°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
25 km/h
62 km/h
|
8 km/h
17 km/h
|
14 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
17°C
|
16°C
|
Zítra
22. 5.
10°C
26°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
35 km/h
|
27 km/h
39 km/h
|
9 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1003 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
35°C
|
23°C
|
Tento víkend
Sobota
23. 5.
13°C
30°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
28°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
17 km/h
30 km/h
|
19 km/h
31 km/h
|
20 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1003 hPa
|
998 hPa
|
998 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
42°C
|
29°C
|
Neděle
24. 5.
19°C
26°C
| Min ranní teplota: | 19°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
19 km/h
|
29 km/h
34 km/h
|
19 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
25°C
|
28°C
|
24°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
17°C
27°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
25 km/h
|
7 km/h
16 km/h
|
8 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1005 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
28°C
|
41°C
|
26°C
|
Úterý
26. 5.
17°C
24°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
27 km/h
46 km/h
|
28 km/h
41 km/h
|
17 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1011 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
29°C
|
24°C
|
Středa
27. 5.
14°C
24°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
32 km/h
|
20 km/h
32 km/h
|
10 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
26°C
|
38°C
|
25°C
|
Čtvrtek
28. 5.
17°C
25°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
25 km/h
|
4 km/h
16 km/h
|
7 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1012 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
44°C
|
24°C
|
Pátek
29. 5.
20°C
27°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
25 km/h
|
7 km/h
19 km/h
|
3 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
45°C
|
25°C
|
Další víkend
Sobota
30. 5.
21°C
27°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
29 km/h
|
17 km/h
29 km/h
|
15 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1007 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
44°C
|
25°C
|
Neděle
31. 5.
20°C
27°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
24 km/h
|
13 km/h
22 km/h
|
21 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
46°C
|
25°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
19°C
28°C
| Min ranní teplota: | 19°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
27 km/h
|
1 km/h
21 km/h
|
4 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1007 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
45°C
|
26°C
|
Úterý
2. 6.
22°C
29°C
| Min ranní teplota: | 22°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
27 km/h
|
7 km/h
24 km/h
|
11 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1004 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
25°C
|
47°C
|
27°C
|
Středa
3. 6.
21°C
27°C
| Min ranní teplota: | 21°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
21°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
19 km/h
|
2 km/h
14 km/h
|
7 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1005 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
24°C
|
47°C
|
26°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
18°/11°
2. 5.
16°/8°
3. 5.
22°/7°
4. 5.
27°/9°
5. 5.
30°/9°
6. 5.
21°/14°
7. 5.
24°/9°
8. 5.
28°/9°
9. 5.
30°/12°
10. 5.
31°/15°
11. 5.
33°/14°
12. 5.
34°/15°
13. 5.
29°/18°
14. 5.
22°/15°
15. 5.
22°/10°
16. 5.
21°/14°
17. 5.
20°/14°
18. 5.
28°/10°
19. 5.
30°/15°
20. 5.
30°/17°
21. 5.
21°/8°
22. 5.
26°/10°
23. 5.
30°/13°
24. 5.
26°/19°
25. 5.
27°/17°
26. 5.
24°/17°
27. 5.
24°/14°
28. 5.
25°/17°
29. 5.
27°/20°
30. 5.
27°/21°
31. 5.
27°/20°
Co znamená
srážky
12 %
