Sen: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Sen můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
27. 5.
-2°C
4°C
| Min ranní teplota: | -2°C |
| Max odpolední teplota: | 4°C |
|
Ráno
0°C
|
Odpoledne
3°C
|
Večer
3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
16 km/h
|
8 km/h
17 km/h
|
8 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
2°C
|
5°C
|
4°C
|
Zítra
28. 5.
0°C
7°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 7°C |
|
Ráno
3°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
34 km/h
|
13 km/h
34 km/h
|
6 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
4°C
|
8°C
|
6°C
|
Pátek
29. 5.
2°C
10°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
5°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
13 km/h
|
5 km/h
15 km/h
|
6 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
12°C
|
10°C
|
Tento víkend
Sobota
30. 5.
4°C
11°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
25 km/h
|
10 km/h
28 km/h
|
8 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
13°C
|
9°C
|
Neděle
31. 5.
4°C
12°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
33 km/h
|
17 km/h
39 km/h
|
15 km/h
39 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
14°C
|
11°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
2°C
13°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 13°C |
|
Ráno
5°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
37 km/h
|
18 km/h
41 km/h
|
14 km/h
40 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
16°C
|
12°C
|
Úterý
2. 6.
4°C
19°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
30 km/h
|
15 km/h
35 km/h
|
13 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1019 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
21°C
|
17°C
|
Středa
3. 6.
6°C
19°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
32 km/h
|
13 km/h
34 km/h
|
11 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1019 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
21°C
|
12°C
|
Čtvrtek
4. 6.
7°C
16°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
16 km/h
|
12 km/h
14 km/h
|
9 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1017 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
20°C
|
12°C
|
Pátek
5. 6.
8°C
18°C
| Min ranní teplota: | 8°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
14°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
13 km/h
|
10 km/h
14 km/h
|
9 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
23°C
|
13°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
9°C
17°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
15 km/h
|
13 km/h
16 km/h
|
10 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
22°C
|
13°C
|
Neděle
7. 6.
9°C
17°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
13 km/h
|
8 km/h
14 km/h
|
10 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
21°C
|
12°C
|
Další týden
Pondělí
8. 6.
9°C
15°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
15 km/h
|
13 km/h
17 km/h
|
13 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
18°C
|
11°C
|
Úterý
9. 6.
7°C
14°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
20 km/h
|
14 km/h
19 km/h
|
12 km/h
19 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1006 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
18°C
|
10°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
-4°/-13°
2. 5.
-4°/-15°
3. 5.
-7°/-16°
4. 5.
-5°/-18°
5. 5.
-4°/-17°
6. 5.
-2°/-17°
7. 5.
0°/-11°
8. 5.
3°/-6°
9. 5.
2°/-4°
10. 5.
4°/-6°
11. 5.
0°/-8°
12. 5.
4°/-6°
13. 5.
5°/-4°
14. 5.
1°/-5°
15. 5.
0°/-8°
16. 5.
-2°/-9°
17. 5.
-1°/-10°
18. 5.
2°/-10°
19. 5.
4°/-7°
20. 5.
7°/-3°
21. 5.
4°/1°
22. 5.
8°/1°
23. 5.
15°/-1°
24. 5.
19°/8°
25. 5.
6°/-2°
26. 5.
0°/-4°
27. 5.
4°/-2°
28. 5.
7°/0°
29. 5.
10°/2°
30. 5.
11°/4°
31. 5.
12°/4°
Co znamená
srážky
12 %
