Omro: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Omro můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
26. 5.
17°C
30°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
16 km/h
29 km/h
|
14 km/h
24 km/h
|
9 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
24°C
|
31°C
|
24°C
|
Zítra
27. 5.
17°C
27°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
21 km/h
|
9 km/h
18 km/h
|
15 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1016 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
27°C
|
21°C
|
Čtvrtek
28. 5.
10°C
21°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
26 km/h
|
11 km/h
26 km/h
|
6 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1025 hPa
|
1023 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
23°C
|
16°C
|
Pátek
29. 5.
12°C
24°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
23 km/h
|
10 km/h
24 km/h
|
14 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
26°C
|
19°C
|
Tento víkend
Sobota
30. 5.
11°C
20°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
21 km/h
|
16 km/h
22 km/h
|
13 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1023 hPa
|
1024 hPa
|
1024 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
22°C
|
14°C
|
Neděle
31. 5.
9°C
24°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
19 km/h
|
6 km/h
17 km/h
|
7 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1027 hPa
|
1024 hPa
|
1023 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
26°C
|
19°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
15°C
29°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
22°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
22 km/h
|
14 km/h
25 km/h
|
7 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1019 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
30°C
|
25°C
|
Úterý
2. 6.
13°C
24°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
18 km/h
|
6 km/h
15 km/h
|
1 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
26°C
|
21°C
|
Středa
3. 6.
14°C
24°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
22°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
20 km/h
|
12 km/h
19 km/h
|
9 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
27°C
|
21°C
|
Čtvrtek
4. 6.
15°C
23°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
26 km/h
|
8 km/h
19 km/h
|
4 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1018 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
26°C
|
19°C
|
Pátek
5. 6.
12°C
21°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
21°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
22 km/h
|
6 km/h
20 km/h
|
7 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
23°C
|
19°C
|
Další víkend
Sobota
6. 6.
13°C
23°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
21 km/h
|
13 km/h
22 km/h
|
9 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1012 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
25°C
|
22°C
|
Neděle
7. 6.
18°C
25°C
| Min ranní teplota: | 18°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
32 km/h
|
8 km/h
30 km/h
|
5 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
26°C
|
22°C
|
Další týden
Pondělí
8. 6.
17°C
25°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
26 km/h
|
10 km/h
24 km/h
|
7 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1016 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
28°C
|
23°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
46°/38°
2. 5.
55°/37°
3. 5.
62°/48°
4. 5.
69°/51°
5. 5.
52°/43°
6. 5.
49°/39°
7. 5.
52°/37°
8. 5.
61°/41°
9. 5.
57°/49°
10. 5.
55°/43°
11. 5.
50°/40°
12. 5.
66°/42°
13. 5.
55°/44°
14. 5.
63°/47°
15. 5.
71°/53°
16. 5.
75°/59°
17. 5.
62°/51°
18. 5.
73°/58°
19. 5.
67°/53°
20. 5.
56°/47°
21. 5.
54°/43°
22. 5.
58°/47°
23. 5.
63°/52°
24. 5.
70°/55°
25. 5.
75°/59°
26. 5.
30°/17°
27. 5.
27°/17°
28. 5.
21°/10°
29. 5.
24°/12°
30. 5.
20°/11°
31. 5.
24°/9°
Co znamená
srážky
12 %
