- Počasí
- Spojené státy americké
- New York
- Honeoye Falls
Honeoye Falls: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Honeoye Falls můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
17. 5.
16°C
26°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
20°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
44 km/h
|
15 km/h
35 km/h
|
7 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1017 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
26°C
|
19°C
|
Další týden
Zítra
18. 5.
16°C
30°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 30°C |
|
Ráno
23°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
32 km/h
|
17 km/h
40 km/h
|
11 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
23°C
|
30°C
|
24°C
|
Úterý
19. 5.
20°C
29°C
| Min ranní teplota: | 20°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
24°C
|
Odpoledne
28°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
46 km/h
|
23 km/h
56 km/h
|
17 km/h
47 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
24°C
|
28°C
|
24°C
|
Středa
20. 5.
6°C
24°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
16 km/h
49 km/h
|
21 km/h
43 km/h
|
14 km/h
40 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1019 hPa
|
1022 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
16°C
|
9°C
|
Čtvrtek
21. 5.
4°C
12°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
21 km/h
|
10 km/h
23 km/h
|
5 km/h
21 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1029 hPa
|
1028 hPa
|
1028 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
14°C
|
8°C
|
Pátek
22. 5.
3°C
14°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
38 km/h
|
18 km/h
44 km/h
|
14 km/h
43 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1025 hPa
|
1021 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
12°C
|
12°C
|
Další víkend
Sobota
23. 5.
11°C
15°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
12°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
18 km/h
39 km/h
|
14 km/h
33 km/h
|
8 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1020 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
12°C
|
12°C
|
Neděle
24. 5.
11°C
18°C
| Min ranní teplota: | 11°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
23 km/h
|
3 km/h
23 km/h
|
3 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
18°C
|
15°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
13°C
17°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
19 km/h
|
4 km/h
22 km/h
|
5 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1021 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
18°C
|
15°C
|
Úterý
26. 5.
14°C
19°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
23 km/h
|
5 km/h
24 km/h
|
8 km/h
30 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1020 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
19°C
|
17°C
|
Středa
27. 5.
15°C
20°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
21 km/h
|
9 km/h
21 km/h
|
7 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
21°C
|
17°C
|
Čtvrtek
28. 5.
15°C
20°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
15°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
18°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
28 km/h
|
10 km/h
28 km/h
|
9 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
21°C
|
17°C
|
Pátek
29. 5.
14°C
19°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
1 km/h
18 km/h
|
8 km/h
21 km/h
|
6 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
20°C
|
16°C
|
Další víkend
Sobota
30. 5.
13°C
19°C
| Min ranní teplota: | 13°C |
| Max odpolední teplota: | 19°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
17°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
24 km/h
|
7 km/h
22 km/h
|
3 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
1017 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
21°C
|
16°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
48°/35°
2. 5.
48°/34°
3. 5.
56°/32°
4. 5.
71°/47°
5. 5.
68°/47°
6. 5.
49°/42°
7. 5.
52°/37°
8. 5.
54°/36°
9. 5.
65°/40°
10. 5.
56°/39°
11. 5.
53°/36°
12. 5.
59°/31°
13. 5.
65°/46°
14. 5.
47°/44°
15. 5.
64°/43°
16. 5.
77°/46°
17. 5.
26°/16°
18. 5.
30°/16°
19. 5.
29°/20°
20. 5.
24°/6°
21. 5.
12°/4°
22. 5.
14°/3°
23. 5.
15°/11°
24. 5.
18°/11°
25. 5.
17°/13°
26. 5.
19°/14°
27. 5.
20°/15°
28. 5.
20°/15°
29. 5.
19°/14°
30. 5.
19°/13°
31. 5.
19°/13°
Co znamená
srážky
12 %
