- Počasí
- Rusko
- Amur Oblast
- El’gakan
El’gakan: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město El’gakan můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
21. 5.
4°C
23°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 23°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
19°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
27 km/h
|
13 km/h
35 km/h
|
7 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1006 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
24°C
|
17°C
|
Zítra
22. 5.
9°C
16°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
30 km/h
|
10 km/h
30 km/h
|
5 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1002 hPa
|
999 hPa
|
998 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
14°C
|
12°C
|
Tento víkend
Sobota
23. 5.
9°C
16°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
17 km/h
|
5 km/h
21 km/h
|
3 km/h
8 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
996 hPa
|
995 hPa
|
997 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
19°C
|
13°C
|
Neděle
24. 5.
6°C
20°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
19°C
|
Večer
16°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
35 km/h
|
17 km/h
45 km/h
|
17 km/h
48 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1002 hPa
|
998 hPa
|
998 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
20°C
|
16°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
2°C
11°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
44 km/h
|
18 km/h
50 km/h
|
14 km/h
45 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
998 hPa
|
1003 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
7°C
|
5°C
|
Úterý
26. 5.
-1°C
12°C
| Min ranní teplota: | -1°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
27 km/h
|
12 km/h
27 km/h
|
6 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
11°C
|
7°C
|
Středa
27. 5.
-2°C
14°C
| Min ranní teplota: | -2°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
14°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
25 km/h
|
10 km/h
29 km/h
|
6 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
12°C
|
15°C
|
9°C
|
Čtvrtek
28. 5.
6°C
14°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
23 km/h
|
14 km/h
35 km/h
|
10 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1011 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
9°C
|
12°C
|
7°C
|
Pátek
29. 5.
5°C
15°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 15°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
30 km/h
|
19 km/h
32 km/h
|
7 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
18°C
|
7°C
|
Další víkend
Sobota
30. 5.
5°C
17°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
22 km/h
|
18 km/h
29 km/h
|
6 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
19°C
|
9°C
|
Neděle
31. 5.
7°C
17°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 17°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
12°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
22 km/h
|
9 km/h
23 km/h
|
4 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1008 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
18°C
|
10°C
|
Další týden
Pondělí
1. 6.
7°C
16°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
16°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
17 km/h
|
6 km/h
17 km/h
|
3 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1009 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
18°C
|
10°C
|
Úterý
2. 6.
7°C
18°C
| Min ranní teplota: | 7°C |
| Max odpolední teplota: | 18°C |
|
Ráno
13°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
13°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
16 km/h
|
4 km/h
19 km/h
|
2 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
15°C
|
20°C
|
12°C
|
Středa
3. 6.
9°C
20°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 20°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
12 km/h
|
1 km/h
15 km/h
|
1 km/h
8 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1007 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
21°C
|
13°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
5°/-3°
2. 5.
9°/0°
3. 5.
10°/-3°
4. 5.
10°/-2°
5. 5.
8°/-2°
6. 5.
8°/-2°
7. 5.
11°/-4°
8. 5.
16°/-4°
9. 5.
20°/-2°
10. 5.
14°/0°
11. 5.
14°/-3°
12. 5.
19°/2°
13. 5.
17°/1°
14. 5.
11°/1°
15. 5.
15°/-4°
16. 5.
15°/1°
17. 5.
12°/-3°
18. 5.
15°/-2°
19. 5.
19°/-1°
20. 5.
23°/0°
21. 5.
23°/4°
22. 5.
16°/9°
23. 5.
16°/9°
24. 5.
20°/6°
25. 5.
11°/2°
26. 5.
12°/-1°
27. 5.
14°/-2°
28. 5.
14°/6°
29. 5.
15°/5°
30. 5.
17°/5°
31. 5.
17°/7°
Co znamená
srážky
12 %
