- Počasí
- Rusko
- Kabardino-Balkariya Republic
- El’brus
El’brus: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město El’brus můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
3. 4.
-11°C
7°C
| Min ranní teplota: | -11°C |
| Max odpolední teplota: | 7°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
-2°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
34 km/h
|
9 km/h
29 km/h
|
1 km/h
27 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1006 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
7°C
|
12°C
|
-4°C
|
Tento víkend
Zítra
4. 4.
-2°C
4°C
| Min ranní teplota: | -2°C |
| Max odpolední teplota: | 4°C |
|
Ráno
6°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
2°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
20 km/h
|
5 km/h
17 km/h
|
1 km/h
9 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1007 hPa
|
1007 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
9°C
|
2°C
|
Neděle
5. 4.
-10°C
4°C
| Min ranní teplota: | -10°C |
| Max odpolední teplota: | 4°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
0°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
15 km/h
|
4 km/h
15 km/h
|
1 km/h
7 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1012 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
9°C
|
-2°C
|
Další týden
Pondělí
6. 4.
-11°C
4°C
| Min ranní teplota: | -11°C |
| Max odpolední teplota: | 4°C |
|
Ráno
3°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
-2°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
8 km/h
|
5 km/h
8 km/h
|
5 km/h
10 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1017 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
10°C
|
-2°C
|
Úterý
7. 4.
-14°C
4°C
| Min ranní teplota: | -14°C |
| Max odpolední teplota: | 4°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
8°C
|
Večer
0°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
36 km/h
|
10 km/h
38 km/h
|
8 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1012 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
4°C
|
10°C
|
0°C
|
Středa
8. 4.
-5°C
1°C
| Min ranní teplota: | -5°C |
| Max odpolední teplota: | 1°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
5°C
|
Večer
-1°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
33 km/h
|
9 km/h
32 km/h
|
3 km/h
25 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
7°C
|
-2°C
|
Čtvrtek
9. 4.
-20°C
-3°C
| Min ranní teplota: | -20°C |
| Max odpolední teplota: | -3°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
1°C
|
Večer
-15°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
4 km/h
44 km/h
|
6 km/h
40 km/h
|
0 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1014 hPa
|
1019 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
4°C
|
4°C
|
-16°C
|
Pátek
10. 4.
-18°C
3°C
| Min ranní teplota: | -18°C |
| Max odpolední teplota: | 3°C |
|
Ráno
-2°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
1°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
20 km/h
|
1 km/h
18 km/h
|
0 km/h
5 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
0°C
|
11°C
|
-1°C
|
Další víkend
Sobota
11. 4.
-2°C
6°C
| Min ranní teplota: | -2°C |
| Max odpolední teplota: | 6°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
6 km/h
|
0 km/h
8 km/h
|
0 km/h
2 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1018 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
20°C
|
1°C
|
Neděle
12. 4.
0°C
7°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 7°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
5 km/h
|
0 km/h
9 km/h
|
0 km/h
4 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
22°C
|
5°C
|
Další týden
Pondělí
13. 4.
2°C
7°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 7°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
7 km/h
|
0 km/h
10 km/h
|
0 km/h
5 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1015 hPa
|
1014 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
21°C
|
7°C
|
Úterý
14. 4.
2°C
6°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 6°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
17°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
7 km/h
|
0 km/h
10 km/h
|
0 km/h
5 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1017 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
18°C
|
20°C
|
5°C
|
Středa
15. 4.
1°C
6°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 6°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
18°C
|
Večer
5°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
6 km/h
|
0 km/h
9 km/h
|
0 km/h
3 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1020 hPa
|
1019 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
17°C
|
21°C
|
3°C
|
Čtvrtek
16. 4.
1°C
8°C
| Min ranní teplota: | 1°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
20°C
|
Večer
7°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
0 km/h
6 km/h
|
0 km/h
9 km/h
|
0 km/h
3 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1016 hPa
|
1018 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
22°C
|
5°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 4.
10°/1°
2. 4.
13°/0°
3. 4.
7°/-11°
4. 4.
4°/-2°
5. 4.
4°/-10°
6. 4.
4°/-11°
7. 4.
4°/-14°
8. 4.
1°/-5°
9. 4.
-3°/-20°
10. 4.
3°/-18°
11. 4.
6°/-2°
12. 4.
7°/0°
13. 4.
7°/2°
14. 4.
6°/2°
15. 4.
6°/1°
16. 4.
8°/1°
17. 4.
6°/2°
18. 4.
10°/2°
19. 4.
8°/4°
20. 4.
9°/3°
21. 4.
8°/3°
22. 4.
9°/3°
23. 4.
10°/3°
24. 4.
10°/5°
25. 4.
13°/3°
26. 4.
13°/7°
27. 4.
14°/7°
28. 4.
15°/8°
29. 4.
16°/9°
30. 4.
16°/9°
Co znamená
srážky
12 %
