Bana: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Bana můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
17. 5.
-8°C
0°C
| Min ranní teplota: | -8°C |
| Max odpolední teplota: | 0°C |
|
Ráno
-3°C
|
Odpoledne
1°C
|
Večer
-3°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
9 km/h
|
7 km/h
14 km/h
|
5 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1015 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-2°C
|
3°C
|
-4°C
|
Další týden
Zítra
18. 5.
-5°C
2°C
| Min ranní teplota: | -5°C |
| Max odpolední teplota: | 2°C |
|
Ráno
-2°C
|
Odpoledne
2°C
|
Večer
0°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
22 km/h
|
13 km/h
36 km/h
|
10 km/h
40 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1014 hPa
|
1016 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
0°C
|
4°C
|
-2°C
|
Úterý
19. 5.
-7°C
3°C
| Min ranní teplota: | -7°C |
| Max odpolední teplota: | 3°C |
|
Ráno
0°C
|
Odpoledne
4°C
|
Večer
2°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
18 km/h
|
10 km/h
25 km/h
|
10 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1021 hPa
|
1017 hPa
|
1015 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
-2°C
|
5°C
|
-2°C
|
Středa
20. 5.
-3°C
8°C
| Min ranní teplota: | -3°C |
| Max odpolední teplota: | 8°C |
|
Ráno
3°C
|
Odpoledne
7°C
|
Večer
2°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
27 km/h
|
14 km/h
31 km/h
|
12 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1012 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
2°C
|
10°C
|
1°C
|
Čtvrtek
21. 5.
-2°C
7°C
| Min ranní teplota: | -2°C |
| Max odpolední teplota: | 7°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
6°C
|
Večer
4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
24 km/h
|
8 km/h
26 km/h
|
8 km/h
23 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
5°C
|
12°C
|
3°C
|
Pátek
22. 5.
-1°C
9°C
| Min ranní teplota: | -1°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
2°C
|
Odpoledne
8°C
|
Večer
4°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
28 km/h
|
14 km/h
33 km/h
|
13 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1019 hPa
|
1014 hPa
|
1014 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
7°C
|
17°C
|
6°C
|
Další víkend
Sobota
23. 5.
0°C
9°C
| Min ranní teplota: | 0°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
3°C
|
Odpoledne
8°C
|
Večer
6°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
23 km/h
|
12 km/h
27 km/h
|
15 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1010 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
7°C
|
20°C
|
8°C
|
Neděle
24. 5.
2°C
11°C
| Min ranní teplota: | 2°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
3°C
|
Odpoledne
6°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
22 km/h
|
10 km/h
22 km/h
|
11 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1010 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
7°C
|
16°C
|
9°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
3°C
11°C
| Min ranní teplota: | 3°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
3°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
11 km/h
|
12 km/h
15 km/h
|
13 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1004 hPa
|
1002 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
5°C
|
26°C
|
10°C
|
Úterý
26. 5.
4°C
10°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
12 km/h
|
8 km/h
13 km/h
|
9 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1011 hPa
|
1006 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
25°C
|
10°C
|
Středa
27. 5.
5°C
9°C
| Min ranní teplota: | 5°C |
| Max odpolední teplota: | 9°C |
|
Ráno
5°C
|
Odpoledne
9°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
10 km/h
|
5 km/h
13 km/h
|
1 km/h
12 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1008 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
22°C
|
9°C
|
Čtvrtek
28. 5.
4°C
10°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 10°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
3 km/h
11 km/h
|
2 km/h
16 km/h
|
1 km/h
14 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1017 hPa
|
1011 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
5°C
|
23°C
|
9°C
|
Pátek
29. 5.
4°C
11°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
10°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
2 km/h
8 km/h
|
1 km/h
14 km/h
|
4 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1016 hPa
|
1010 hPa
|
1007 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
6°C
|
26°C
|
11°C
|
Další víkend
Sobota
30. 5.
4°C
11°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 11°C |
|
Ráno
4°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
5 km/h
11 km/h
|
4 km/h
20 km/h
|
1 km/h
16 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1008 hPa
|
1006 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
5°C
|
26°C
|
9°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
1°/-7°
2. 5.
-2°/-8°
3. 5.
-3°/-9°
4. 5.
-1°/-10°
5. 5.
2°/-6°
6. 5.
1°/-4°
7. 5.
1°/-7°
8. 5.
0°/-6°
9. 5.
-2°/-7°
10. 5.
-1°/-8°
11. 5.
-1°/-7°
12. 5.
2°/-10°
13. 5.
2°/-7°
14. 5.
2°/-3°
15. 5.
2°/-6°
16. 5.
1°/-5°
17. 5.
0°/-8°
18. 5.
2°/-5°
19. 5.
3°/-7°
20. 5.
8°/-3°
21. 5.
7°/-2°
22. 5.
9°/-1°
23. 5.
9°/0°
24. 5.
11°/2°
25. 5.
11°/3°
26. 5.
10°/4°
27. 5.
9°/5°
28. 5.
10°/4°
29. 5.
11°/4°
30. 5.
11°/4°
31. 5.
9°/3°
Co znamená
srážky
12 %
