Baddomalhi: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Baddomalhi můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Min °CMax °C
Dnes
13. 5.
26°C
35°C
| Min ranní teplota: | 26°C |
| Max odpolední teplota: | 35°C |
|
Ráno
31°C
|
Odpoledne
34°C
|
Večer
31°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
27 km/h
|
9 km/h
21 km/h
|
10 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1000 hPa
|
1000 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
44°C
|
44°C
|
29°C
|
Zítra
14. 5.
23°C
39°C
| Min ranní teplota: | 23°C |
| Max odpolední teplota: | 39°C |
|
Ráno
32°C
|
Odpoledne
39°C
|
Večer
34°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
14 km/h
|
9 km/h
19 km/h
|
10 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1001 hPa
|
998 hPa
|
998 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
44°C
|
50°C
|
32°C
|
Pátek
15. 5.
26°C
41°C
| Min ranní teplota: | 26°C |
| Max odpolední teplota: | 41°C |
|
Ráno
34°C
|
Odpoledne
39°C
|
Večer
30°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
6 km/h
15 km/h
|
13 km/h
42 km/h
|
15 km/h
47 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1001 hPa
|
997 hPa
|
999 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
47°C
|
49°C
|
29°C
|
Tento víkend
Sobota
16. 5.
25°C
40°C
| Min ranní teplota: | 25°C |
| Max odpolední teplota: | 40°C |
|
Ráno
33°C
|
Odpoledne
39°C
|
Večer
34°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
16 km/h
|
13 km/h
25 km/h
|
8 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1002 hPa
|
1000 hPa
|
1000 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
43°C
|
49°C
|
32°C
|
Neděle
17. 5.
26°C
42°C
| Min ranní teplota: | 26°C |
| Max odpolední teplota: | 42°C |
|
Ráno
35°C
|
Odpoledne
41°C
|
Večer
36°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
29 km/h
|
18 km/h
33 km/h
|
10 km/h
28 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1002 hPa
|
998 hPa
|
998 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
49°C
|
51°C
|
34°C
|
Další týden
Pondělí
18. 5.
27°C
46°C
| Min ranní teplota: | 27°C |
| Max odpolední teplota: | 46°C |
|
Ráno
38°C
|
Odpoledne
45°C
|
Večer
38°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
29 km/h
|
17 km/h
32 km/h
|
8 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
998 hPa
|
995 hPa
|
995 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
49°C
|
54°C
|
36°C
|
Úterý
19. 5.
29°C
48°C
| Min ranní teplota: | 29°C |
| Max odpolední teplota: | 48°C |
|
Ráno
40°C
|
Odpoledne
47°C
|
Večer
40°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
18 km/h
|
13 km/h
23 km/h
|
12 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
997 hPa
|
994 hPa
|
995 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
53°C
|
58°C
|
39°C
|
Středa
20. 5.
30°C
48°C
| Min ranní teplota: | 30°C |
| Max odpolední teplota: | 48°C |
|
Ráno
46°C
|
Odpoledne
48°C
|
Večer
36°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
7 km/h
13 km/h
|
13 km/h
19 km/h
|
3 km/h
22 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
997 hPa
|
993 hPa
|
997 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
61°C
|
50°C
|
34°C
|
Čtvrtek
21. 5.
32°C
47°C
| Min ranní teplota: | 32°C |
| Max odpolední teplota: | 47°C |
|
Ráno
45°C
|
Odpoledne
47°C
|
Večer
36°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
14 km/h
|
10 km/h
18 km/h
|
4 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
997 hPa
|
994 hPa
|
997 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
60°C
|
50°C
|
34°C
|
Pátek
22. 5.
31°C
47°C
| Min ranní teplota: | 31°C |
| Max odpolední teplota: | 47°C |
|
Ráno
44°C
|
Odpoledne
47°C
|
Večer
36°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
15 km/h
|
13 km/h
21 km/h
|
2 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
997 hPa
|
994 hPa
|
996 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
60°C
|
51°C
|
33°C
|
Další víkend
Sobota
23. 5.
31°C
47°C
| Min ranní teplota: | 31°C |
| Max odpolední teplota: | 47°C |
|
Ráno
45°C
|
Odpoledne
47°C
|
Večer
36°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
14 km/h
|
10 km/h
17 km/h
|
2 km/h
13 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
997 hPa
|
994 hPa
|
996 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
62°C
|
51°C
|
33°C
|
Neděle
24. 5.
31°C
48°C
| Min ranní teplota: | 31°C |
| Max odpolední teplota: | 48°C |
|
Ráno
46°C
|
Odpoledne
48°C
|
Večer
36°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
11 km/h
17 km/h
|
16 km/h
19 km/h
|
5 km/h
15 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
997 hPa
|
993 hPa
|
996 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
61°C
|
51°C
|
33°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
31°C
47°C
| Min ranní teplota: | 31°C |
| Max odpolední teplota: | 47°C |
|
Ráno
45°C
|
Odpoledne
47°C
|
Večer
35°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
12 km/h
20 km/h
|
8 km/h
18 km/h
|
6 km/h
17 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
997 hPa
|
994 hPa
|
996 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
60°C
|
51°C
|
33°C
|
Úterý
26. 5.
30°C
45°C
| Min ranní teplota: | 30°C |
| Max odpolední teplota: | 45°C |
|
Ráno
44°C
|
Odpoledne
45°C
|
Večer
35°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
9 km/h
14 km/h
|
2 km/h
22 km/h
|
3 km/h
18 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
997 hPa
|
995 hPa
|
996 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
61°C
|
49°C
|
32°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
37°/21°
2. 5.
38°/23°
3. 5.
35°/24°
4. 5.
29°/23°
5. 5.
34°/21°
6. 5.
34°/21°
7. 5.
36°/22°
8. 5.
35°/23°
9. 5.
37°/24°
10. 5.
39°/26°
11. 5.
35°/26°
12. 5.
36°/24°
13. 5.
35°/26°
14. 5.
39°/23°
15. 5.
41°/26°
16. 5.
40°/25°
17. 5.
42°/26°
18. 5.
46°/27°
19. 5.
48°/29°
20. 5.
48°/30°
21. 5.
47°/32°
22. 5.
47°/31°
23. 5.
47°/31°
24. 5.
48°/31°
25. 5.
47°/31°
26. 5.
45°/30°
27. 5.
47°/30°
28. 5.
49°/31°
29. 5.
47°/32°
30. 5.
46°/32°
31. 5.
46°/32°
Co znamená
srážky
12 %
