- Počasí
- Spojené státy americké
- Jižní Dakota
- Artesian
Artesian: dlouhodobá předpověď počasí na 14 dní
Dlouhodobý výhled počasí je aktualizován 4x denně. Pro město Artesian můžete zobrazit i předpověď počasí po hodině nebo výhled na měsíc.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 14. 5. (19:00)
Min °CMax °C
Dnes
14. 5.
15°C
26°C
| Min ranní teplota: | 15°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
23°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
35 km/h
75 km/h
|
35 km/h
67 km/h
|
13 km/h
31 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1002 hPa
|
1003 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
27°C
|
21°C
|
Zítra
15. 5.
10°C
29°C
| Min ranní teplota: | 10°C |
| Max odpolední teplota: | 29°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
29°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
17 km/h
|
8 km/h
19 km/h
|
12 km/h
24 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1006 hPa
|
1004 hPa
|
1004 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
33°C
|
23°C
|
Tento víkend
Sobota
16. 5.
9°C
31°C
| Min ranní teplota: | 9°C |
| Max odpolední teplota: | 31°C |
|
Ráno
18°C
|
Odpoledne
30°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
10 km/h
21 km/h
|
16 km/h
32 km/h
|
17 km/h
35 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1009 hPa
|
1007 hPa
|
1005 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
20°C
|
33°C
|
25°C
|
Neděle
17. 5.
16°C
28°C
| Min ranní teplota: | 16°C |
| Max odpolední teplota: | 28°C |
|
Ráno
20°C
|
Odpoledne
27°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
47 km/h
|
17 km/h
37 km/h
|
14 km/h
44 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1000 hPa
|
996 hPa
|
995 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
21°C
|
29°C
|
24°C
|
Další týden
Pondělí
18. 5.
6°C
16°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 16°C |
|
Ráno
11°C
|
Odpoledne
10°C
|
Večer
8°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
24 km/h
45 km/h
|
21 km/h
43 km/h
|
29 km/h
51 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1004 hPa
|
1005 hPa
|
1008 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
10°C
|
8°C
|
Úterý
19. 5.
6°C
14°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 14°C |
|
Ráno
8°C
|
Odpoledne
13°C
|
Večer
11°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
25 km/h
44 km/h
|
25 km/h
45 km/h
|
15 km/h
37 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1018 hPa
|
1019 hPa
|
1020 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
8°C
|
14°C
|
11°C
|
Středa
20. 5.
4°C
12°C
| Min ranní teplota: | 4°C |
| Max odpolední teplota: | 12°C |
|
Ráno
9°C
|
Odpoledne
11°C
|
Večer
9°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
13 km/h
19 km/h
|
16 km/h
36 km/h
|
19 km/h
39 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1024 hPa
|
1022 hPa
|
1021 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
10°C
|
11°C
|
9°C
|
Čtvrtek
21. 5.
6°C
21°C
| Min ranní teplota: | 6°C |
| Max odpolední teplota: | 21°C |
|
Ráno
10°C
|
Odpoledne
15°C
|
Večer
21°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
15 km/h
36 km/h
|
13 km/h
38 km/h
|
2 km/h
26 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1022 hPa
|
1017 hPa
|
1012 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
13°C
|
18°C
|
21°C
|
Pátek
22. 5.
12°C
24°C
| Min ranní teplota: | 12°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
12°C
|
Odpoledne
23°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
8 km/h
21 km/h
|
7 km/h
23 km/h
|
5 km/h
20 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1014 hPa
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
11°C
|
28°C
|
24°C
|
Další víkend
Sobota
23. 5.
14°C
24°C
| Min ranní teplota: | 14°C |
| Max odpolední teplota: | 24°C |
|
Ráno
14°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
24°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
34 km/h
|
24 km/h
36 km/h
|
19 km/h
38 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1011 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
14°C
|
26°C
|
24°C
|
Neděle
24. 5.
17°C
27°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 27°C |
|
Ráno
17°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
27°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
40 km/h
|
14 km/h
37 km/h
|
8 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1010 hPa
|
1009 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
29°C
|
26°C
|
Další týden
Pondělí
25. 5.
17°C
25°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
25°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
36 km/h
|
22 km/h
34 km/h
|
19 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1013 hPa
|
1013 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
27°C
|
25°C
|
Úterý
26. 5.
19°C
26°C
| Min ranní teplota: | 19°C |
| Max odpolední teplota: | 26°C |
|
Ráno
19°C
|
Odpoledne
26°C
|
Večer
26°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
22 km/h
45 km/h
|
23 km/h
37 km/h
|
13 km/h
36 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1010 hPa
|
1011 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
19°C
|
28°C
|
26°C
|
Středa
27. 5.
17°C
25°C
| Min ranní teplota: | 17°C |
| Max odpolední teplota: | 25°C |
|
Ráno
16°C
|
Odpoledne
24°C
|
Večer
25°C
|
||
|
vítr
nárazy
|
14 km/h
36 km/h
|
18 km/h
34 km/h
|
17 km/h
32 km/h
|
|
|---|---|---|---|---|
|
tlak
|
1012 hPa
|
1012 hPa
|
1010 hPa
|
|
|
teplota
půdy: |
16°C
|
27°C
|
25°C
|
Počasí na měsíc
PO
ÚT
ST
ČT
PÁ
SO
NE
1. 5.
54°/31°
2. 5.
69°/34°
3. 5.
71°/46°
4. 5.
60°/42°
5. 5.
52°/34°
6. 5.
55°/28°
7. 5.
64°/37°
8. 5.
73°/41°
9. 5.
61°/46°
10. 5.
65°/41°
11. 5.
79°/39°
12. 5.
74°/56°
13. 5.
78°/43°
14. 5.
83°/60°
15. 5.
26°/15°
16. 5.
29°/10°
17. 5.
31°/9°
18. 5.
28°/16°
19. 5.
16°/6°
20. 5.
14°/6°
21. 5.
12°/4°
22. 5.
21°/6°
23. 5.
24°/12°
24. 5.
24°/14°
25. 5.
27°/17°
26. 5.
25°/17°
27. 5.
26°/19°
28. 5.
25°/17°
29. 5.
26°/15°
30. 5.
29°/18°
31. 5.
24°/14°
Co znamená
srážky
12 %
