- Počasí
- Afghánistán
- Kandahar
- Zhēṟī Ghunḏêy
Aktuální počasí Zhēṟī Ghunḏêy
Aktuální počasí přímo pro město Zhēṟī Ghunḏêy. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 15 % |
| oblačnost | 17 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 23°C |
