- Počasí
- Čínská lidová republika
- Henan
- Zhangyang
Aktuální počasí Zhangyang
Aktuální počasí přímo pro město Zhangyang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 23°C |
