- Počasí
- Filipíny
- Central Luzon
- Bantan
Aktuální počasí Bantan
Aktuální počasí přímo pro město Bantan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 33°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 23°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 29°C |
