- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jilin
- Zhalabutun
Aktuální počasí Zhalabutun
Aktuální počasí přímo pro město Zhalabutun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 999 hPa |
| vlhkost | 16 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
