- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Zejincun
Aktuální počasí Zejincun
Aktuální počasí přímo pro město Zejincun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 3°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 0°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | 5°C |
