- Počasí
- Afghánistán
- Paktika
- Zaṟah Sharan
Aktuální počasí Zaṟah Sharan
Aktuální počasí přímo pro město Zaṟah Sharan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
