- Počasí
- Čínská lidová republika
- Beijing
- Zaolin
Aktuální počasí Zaolin
Aktuální počasí přímo pro město Zaolin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
