- Počasí
- Maroko
- Drâa-Tafilalet
- Zagora
Aktuální počasí Zagora
Aktuální počasí přímo pro město Zagora. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
