- Počasí
- Maroko
- Drâa-Tafilalet
- Zagora
Aktuální počasí Zagora
Aktuální počasí přímo pro město Zagora. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 21°C |
