- Počasí
- Polsko
- Malopolské vojvodství
- Zaborze
Aktuální počasí Zaborze
Aktuální počasí přímo pro město Zaborze. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
