- Počasí
- Spojené státy americké
- New Jersey
- Yorketown
Aktuální počasí Yorketown
Aktuální počasí přímo pro město Yorketown. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 20. 5. (20:00)
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 16°C |
