Aktuální počasí Yongfu
Aktuální počasí přímo pro město Yongfu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
