- Počasí
- Severní Korea
- P'yŏngan-bukto
- Yŏndae-dong
Aktuální počasí Yŏndae-dong
Aktuální počasí přímo pro město Yŏndae-dong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 19°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 18°C |
