- Počasí
- Finsko
- Vlastní Finsko
- Ylä-Penilä
Aktuální počasí Ylä-Penilä
Aktuální počasí přímo pro město Ylä-Penilä. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 26. 4. (11:10) do 26. 4. (18:00)
5°C
pocitově 0°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 58 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 36 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 17°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 6°C |
