- Počasí
- Slovensko
- Prešovský kraj
- Vyšná Šebastová
Aktuální počasí Vyšná Šebastová
Aktuální počasí přímo pro město Vyšná Šebastová. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Námraza
Platí od 28. 4. (00:00) do 28. 4. (07:00)
1°C
pocitově -2°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
