- Počasí
- Rusko
- Krasnoyarskiy
- Yelan’
Aktuální počasí Yelan’
Aktuální počasí přímo pro město Yelan’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 43 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | 5°C |
