- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hainan
- Yaying
Aktuální počasí Yaying
Aktuální počasí přímo pro město Yaying. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
38°C
pocitově 43°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 25°C |
