- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Yangji-mal
Aktuální počasí Yangji-mal
Aktuální počasí přímo pro město Yangji-mal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 16°C |
