- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Fukušima
- Yamagoya
Aktuální počasí Yamagoya
Aktuální počasí přímo pro město Yamagoya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 25 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 12°C |
