- Počasí
- Čínská lidová republika
- Henan
- Xichitou
Aktuální počasí Xichitou
Aktuální počasí přímo pro město Xichitou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 27°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
