- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Xiaomeicun
Aktuální počasí Xiaomeicun
Aktuální počasí přímo pro město Xiaomeicun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 25°C |
