- Počasí
- Finsko
- Ostrobotnia
- Nojärv
Aktuální počasí Nojärv
Aktuální počasí přímo pro město Nojärv. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 29. 5. (00:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
