- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Xiaojuncun
Aktuální počasí Xiaojuncun
Aktuální počasí přímo pro město Xiaojuncun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 65 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 17°C |
