- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangxi
- Xiaodui
Aktuální počasí Xiaodui
Aktuální počasí přímo pro město Xiaodui. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 28°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 97 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 24°C |
