- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Xiangshui
Aktuální počasí Xiangshui
Aktuální počasí přímo pro město Xiangshui. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 19°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 85 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 23°C |
