- Počasí
- Čínská lidová republika
- Gansu
- Wowodi
Aktuální počasí Wowodi
Aktuální počasí přímo pro město Wowodi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 16°C |
