- Počasí
- Afghánistán
- Badakhshan
- Wiyar
Aktuální počasí Wiyar
Aktuální počasí přímo pro město Wiyar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 62 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 6°C |
