- Počasí
- Polsko
- Lublinské vojvodství
- Wiśniów
Aktuální počasí Wiśniów
Aktuální počasí přímo pro město Wiśniów. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
