- Počasí
- Polsko
- Mazovské vojvodství
- Wirów
Aktuální počasí Wirów
Aktuální počasí přímo pro město Wirów. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 20. 5. (20:00)
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 59 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
