- Počasí
- Nizozemsko
- Utrecht
- Wilnis
Aktuální počasí Wilnis
Aktuální počasí přímo pro město Wilnis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 11. 5. (19:00) do 12. 5. (00:00)
10°C
pocitově 7°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 54 % |
| oblačnost | 79 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 11. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 13°C |
