- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Wilmette
Aktuální počasí Wilmette
Aktuální počasí přímo pro město Wilmette. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (11:40)
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 43 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 7°C |
