- Počasí
- Rakousko
- Dolní Rakousy
- Wilfleinsdorf
Aktuální počasí Wilfleinsdorf
Aktuální počasí přímo pro město Wilfleinsdorf. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 26. 5. (00:00) do 27. 5. (00:00)
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
