- Počasí
- Spojené státy americké
- Alabama
- West End-Cobb Town
Aktuální počasí West End-Cobb Town
Aktuální počasí přímo pro město West End-Cobb Town. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 22°C |
