- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hebei
- Wenmingli
Aktuální počasí Wenmingli
Aktuální počasí přímo pro město Wenmingli. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 46 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 20°C |
