- Počasí
- Spojené státy americké
- Oklahoma
- Walters
Aktuální počasí Walters
Aktuální počasí přímo pro město Walters. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
