- Počasí
- Spojené státy americké
- Maine
- Waldoboro
Aktuální počasí Waldoboro
Aktuální počasí přímo pro město Waldoboro. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 10°C |
