- Počasí
- Austrálie
- Queensland
- Annerley
Aktuální počasí Annerley
Aktuální počasí přímo pro město Annerley. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
