- Počasí
- Slovensko
- Prešovský kraj
- Vrbov
Aktuální počasí Vrbov
Aktuální počasí přímo pro město Vrbov. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 6°C |
