- Počasí
- Estonsko
- Ida-Virumaa
- Voka
Aktuální počasí Voka
Aktuální počasí přímo pro město Voka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 7°C |
