Aktuální počasí Sogra
Aktuální počasí přímo pro město Sogra. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 4°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 5°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | -4°C |
