Aktuální počasí Vila
Aktuální počasí přímo pro město Vila. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 22. 5. (00:00)
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 8 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 18°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 8°C |
